top of page

Jestem architektem z wykształcenia i z zamiłowania. Od 6 lat najważniejszą częścią mojej pracy jest projektowanie wnętrz i domów.  Wiedza techniczna zdobyta w czasie studiów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i zaraz po nich pozwala mi swobodnie tworzyć projekty piękne, funkcjonalne i dopracowane pod względem technicznym. Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem wnętrz i projektowaniem architektonicznym. 

PROJEKTANT WNĘTRZ Z ZAMIŁOWANIA

kavalerka_studio_zdjęcie_portretowe_edi

MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE CZARUJEMY!

ZADOWOLENIE KLIENTÓW I DOBRY KONTAKT Z PODWYKONAWCAMI TO DLA NAS PODSTAWA

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ MA W SOBIE MAGIĘ

Tworzymy przestrzeń, która sprawia, że dom staje się ostoją, miejscem w którym zapisują się karty naszej historii, miejscem do którego chętnie wracamy po ciężkim dniu i w którym czujemy się swobodnie, czujemy się sobą. Najważniejszy jest dla nas komfort klienta, to aby projektowana przestrzeń zaspakajała potrzeby wszystkich jej użytkowników, aby odzwierciedlała ich styl życia i temperament.  Można powiedzieć, że czarujemy!

Architekt i projektant wnętrz Wrocław

Łucja Sasin- Węgrzyńska

Graphic Designer Desk

"Współpraca z Panią architekt Łucją to sama przyjemność – jest bardzo rzetelna, dokładna, potrafi wyczuć doskonale preferencje i potrzeby klienta, a także przekonać do zmian, które w jej odczuciu będą korzystniejsze od wizji inwestora. Dzięki całkowitemu zaufaniu do jej pomysłów i koncepcji byliśmy bardzo zadowoleni z efektów realizacji jej projektu. Szczerze polecamy Panią Łucję jako profesjonalistkę i pasjonatkę w swojej dziedzinie!"

"Bardzo polecam! Współpracuję z Panią Łucją jako wykonawca, projekty są bardzo dokładne, aranżacje są nowoczesne i ciekawie rozwiązane oraz przemyślane. Na każdym poziomie realizacji projektu można liczyć na pomoc. Inwestorzy zawsze są zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem "

KASIA I TOMEK

ANDRZEJ UNIFANTOWICZ

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Łucją Sasin. Pani Łucja Zawsze brała pod uwagę moje sugestie odnośnie aranżacji, doboru niektórych materiałów, jak również potrzeby przyszłych mieszkańców tegoż apartamentu. Zrealizowała projekt zgodnie z terminem. Ma duże doświadczenie i wiedzę odnośnie nowych trendów na rynku. Nie boi się odważnych i nowoczesnych rozwiązań. Zadziwia w doborze kolorów i struktury materiałów (drewna, kamienia). Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić Pracownię Kavalerka Studio."

KATRZYNA HOFFER

bottom of page